fbpx
Hemen Fiyat Al

Acıbadem Hastanesi

Acıbadem Sağlık Grubu’nun 21. hastanesi, Altunizade semtinde 2017’nin Mart ayında kapılarını açtı.  Acıbadem Altunizade Hastanesi, teknik altyapısı, tıbbi teknolojisi, tüm branşlarda uzman sağlık profesyonelleri ve multidisipliner yaklaşımla pek çok özellikli birimi bünyesinde bulunduruyor. Hastanede; Onkoloji Birimi’nden Beyin Cerrahi Birimi’ne, Hücresel Tedavi Birimi’nden, Robotik Cerrahi Birimi‘ne kadar birçok özellikli birim konumlanıyor. 

98.000 m2 Kapalı Alan 

Acıbadem Altunizade Hastanesi, 98 bin m2 kapalı alanında 350 yatak kapasitesi, 18 ameliyathane, 75 yoğun bakım yatağı ve 550 araçlık otopark kapasitesiyle hizmet veriyor. 

Muayene, Tanı ve Tedavi Birimleri Aynı Katta 

Özel bir hastane mimarisiyle hasta konforunun öne çıktığı Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde, hastaların birimler arası dolaşımı en aza indirilerek, zamandan tasarruf edilmesi sağlanıyor. Meme Sağlığı Birimi, Göz Hastalıkları Birimi, Omurga Sağlığı Birimi, Nörolojik Bilimler Birimi, Nöroradyocerrahi Birimi, Ağız ve Diş Sağlığı Birimi gibi pek çok özellikli birim ve poliklinikte; muayene, tanı ve tedavi aynı yerde planlanıp uygulanıyor. Böylece hastalar, kısa zamanda konforlu hizmet almış oluyor. 

Bugünün Önünde, Hayal Gücünün Ötesinde!  


Acıbadem Altunizade Hastanesi özgün mimarisi, donanımlı altyapısı, uzman kadrosu ve güncel teknolojisi ile hizmetinizde…

Özellikli Birimler 

Acıbadem Altunizade Hastanesi, teknik altyapısı, tıbbi teknolojisi, tüm branşlarda uzman sağlık profesyonelleri ve multidisipliner yaklaşımla pek çok özellikli birimi bünyesinde bulunduruyor. Hastanede; Onkoloji’den Beyin Cerrahisi’ne, Hücresel Tedavi’den Robotik Cerrahi’ye kadar birçok özellikli birim konumlanıyor.    

Uluslararası Hastalar için Health Point Noktası

Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde, farklı ülkelerden tanı ve tedavi hizmeti almaya gelen uluslararası hastalar için tasarlanan özel bir bölüm bulunuyor. “Health Point” adıyla konumlanan ve 16 dilde hizmet veren bölümde; yurtdışından gelen hastaların, hastane içindeki tüm süreçlerinde, kendilerini evlerinde hissetmeleri sağlanıyor.

Hastane Tanıtım Videosu