fbpx
Hemen Fiyat Al

Neden İstanbul ?

Türkiye’nin, uzman doktorları, yüksek standartlara sahip hastaneleri, güvenli tedavi alternatifleri sayesinde birçok hasta özellikle son zamanlarda estetik operasyonlar için kendilerini Türk hekimlere emanet etmekte. Coğrafi konumunun yanı sıra kültürel ve tarihi zenginlikleri ile gelen hastalara sunduğu güzellikler de, ülkemizin tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır.

İstanbul’da rekabetin yüksek olması, estetik merkezlerini daha kaliteli hizmet sunmaya, pek çok gelişime ve şartların iyileştirilmesine yönlendirmektedir. Her hastanın ihtiyacını karşılayabilecek çok sayıda estetik merkezinin olması, hastanın kendisine konulan teşhise göre en uygun tedaviyi seçmesini mümkün kılmaktadır.

İstanbul’daki merkezlerin çoğu yurt dışından gelecek olan misafirlerine VIP hizmet ayrıcalığı da sunmaktadır. Bu hizmet kapsamında; özel olarak hava alanında karşılama, tedavi süreci boyunca özel araçlar ile otel-klinik ve hastane arası transfer hizmeti sağlanması ve tedavi sonrası havaalanına götürülme gibi seçenekler yer almaktadır. Ayrıca yurtdışından gelecek hastalara, ana dillerinde tercümanlık yapacak olan hasta temsilcileri ve rehberler eşlik etmektedir. Profesyonel hasta temsilcileri, tedavi süresince ve sonrasında hastalarla birebir ilgilenerek, en üst seviyede hasta konforunu sağlamayı hedeflemektedirler.

Gelişen ve değişen teknolojinin gerisinde kalmamayı ilke edinmiş alanında uzman doktorların hastanın düşünce ve istekleri ışığında planladığı bir süreç ile hastalar güven ve konfor içinde hayallerindeki görünüme kavuşabilmektedir. Uluslararası standartlarda teknik donanım ve modern altyapıya sahip olunmasının yanı sıra hastanelerde modern ekipmanların kullanımına ve kullanılan aletlerin sürekli geliştirilerek daha da iyileştirilmesine en üst düzeyde özen gösterilmektedir. 

Estetik cerrahların birçoğu, alanlarında göstermiş oldukları başarılar ile dünya çapında tanınmaktadırlar. Geliştirmiş oldukları yeni teknikleri ise, yurt içi ve yurt dışında seminerlere katılarak, sunumlar eşliğinde katılımcılarla paylaşmaktadırlar. Tekniklerini geliştirmek, yenilikçi tecrübeler edinmek için Türk doktorlardan eğitim alan yabancı doktorların da bulunduğu göz önüne alındığında, İstanbul’un tercih edilme sebebi daha iyi anlaşılmaktadır. Doğal ve kalıcı çözümler elde etmeyi benimsemiş bir anlayışla ilerleyen sağlık turizmi merkezi Türkiye’nin özellikle de estetik alanındaki başarısını gözler önüne sermektedir. Uluslararası Estetik Plastik Cerrahlar Birliği istatistiklerine göre, Türkiye, estetik işlemlerin en fazla yapıldığı Avrupa ülkeler arasında ilk sırada yer almaktadır. 

Anlaşmalı olduğumuz Hastanelerin 
COVID-19 İşleyişi

Siz değerli müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği bizler için büyük önem taşıyor. Bu doğrultuda konu ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Hijyen uygulamalarımız ve bu konuda geliştirdiğimiz koruma önlemlerimiz Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan tamamen bilimsel veriler ışığında ve sürdürülebilir uygulama prensipleri doğrultusunda belirlenmiştir.

Sürecin en başında tüm alanlar akredite bir firma tarafından hidrojen peroksit gümüş bazlı malzeme ile dezenfekte edilmiştir ve bu uygulama düzenli olarak devam etmektedir.