fbpx
今すぐ料金相談

頬(ほほ) 整形

Hollywood yanağı estetiği yüzün U şeklinden V şekline getirilmesi ve elmacık kemiklerini daha belirgin hala sokulmasını sağlayan bir uygulamadır. İnsanın yüz özellikleri onun toplumda tanınmasına ve diğerlerinden ayrılmasında oldukça önemli rol oynamaktadır. Özellikle bir insanı ele aldığımızda ilk dikkatimizin yüz bölgesine odaklandığını söyleyebiliriz. Yüzdeki burun, ağız, yanaklar, dudaklar, göz rengi, saçlar ilk etapta ayrı ayrı incelenmese da totalde yüz bütününün ayrılmaz bir parçası olarak güzelliğine hizmet verirler.

 

Hollywood yanağı; yıldızların ters üçgen yüz yapısına sahip olması, yanak estetiği (bişektomi) operasyonuyla mümkün hale gelmiştir.

Yanağın ince bir yapıya sahip olması, yüzün ters üçgen bir görüntüye ulaşabilmesi için birçok kişi bu konuda çaba sarf etmektedir. Yanak inceltme sayesinde birçok kişi istediği görünüme ulaşabilmiş ve hatta Holywood yıldızları bile bu operasyondan faydalanmaktadır. Operasyonun ters üçgen bir yüz şekli oluşturması, estetik görünümü sağlayan unsurlar arasındadır.

Bu sayede kişiler, istediği verimi alabilmekte ve ters üçgen yüz görünümüne sahip olarak aynı zamanda özgüven sahibi de olur. Yüzde orantısızlıkların oluşması, insanları rahatsız edebilecek bir konudur. Rahatsız edebilecek bir konu olduğundan ötürü insanlar bu estetik operasyona başvuru yapıyor. Estetik operasyonun sağladığı faydalar, kişinin estetik yüz görünümünü sağlamakta ve maksimum verim alabilmesine yardımcı olmaktadır.

Yanaktan alınan yağlarla, ters üçgen görüntü